0362 230 07 00 05304004882
bilgi@peramari.com

Sıkça Sorulan Sorular

SS AÇIKLAMA TR 2

Satın Aldığınız Ürünlerimizin Faturasını Alabilirsiniz. Satın Aldığınız Ürünlerin Faturasını Kesebilmemiz için  Üyelik Bilgilerinizde Adres,Vergi No veya T.C Kimlik Numarası Alanlarını Doldurunuz.

Faturanız 1 Hafta İçerisinde Adresinize Posta İle Gönderilmektedir.

Satın Aldığınız Scriptin Ödemesini Yaptıktan Sonra mesai saatlerimiz içerisinde  aynı gün mesai bitimine kadar teslim edilir.Mesai saatleri dışında verdiğiniz scriptler bir sonraki gün mesai saatleri içinde teslim edilir. Mesai Saatleri içerisinde verilen siparişler aksine bir durum oluşmadıkça genelde 1 saat içerisinde teslim edilir.

İstisnai durum olarak siparişiniz acilce mesai saatleri dışında Saat:22:00'a kadar  bilgi@ofisimo.com adresimize mail atarak script dosyalarını isteyebilirsiniz. 

Mesai Saatlerimiz

Hafta İçi  :  09:30-19:00

Cumartesi : 10:00-18:00

Satın Aldığınız Scriptin ,Ödemenizi Yaptıktan Sonra Sipariş formunda Belirttiğiniz Mail Adresine Dosyalarını Gönderiyoruz.

Dilerseniz Ücretsiz Kurulum Talep Edebilirsiniz. Bunun için Sipariş Formunda Not Kısmına Hosting Bilgilerinizi yazınız.

PAYPAL ile Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Paypal / K.kartı  Olarak İşaretleyin.

Siparişinizi Tamamladıktan Sonra Paypal Üzerinden Ödemeyi Yapabilmeniz için bir Buton Çıkacaktır. Bu Butona Tıklayarak Paypaldan Ödemenizi Yapabilirsiniz.

Paypaldan Yapılan Ödemeler Otomatik Olarak Sistemimize Düşmektedir.

 

Scriptlerimizi Havale - Eft Şeklinde Satın Alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Havale - Eft Olarak İşaretleyin. Siparişinizi tamamladıktan Sonra Hesap Numaralarımız ve Sipariş Numaranız Çıkacaktır. Hesap Numaralarımızdan Herhangi Birine Script Ücretini Gönderiniz. Havale / Eft Açıklama Kısmına Sipariş Numarasını Belirtirseniz İşleminiz Daha Hızlı Gerçekleşecektir. Daha Sonra İletişim Formundan veya bilgi@ofisimo.com Mail Adresimizden Sipariş Numarasıyla Birlikte Bildirmeniz Gerekmektedir.

<span style="\&quot;font-family:verdana,geneva;" font-size:small\"=""> satın alan müşterimize ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı  adresine gönderebilirsiniz

Sorunlarını  adresine göndermeniz daha doğru olacaktır. Çünkü Sorunla ilgili olarak sizden hosting bilgilerinizi talep edebiliriz.

Ürünlerimiz domaine lisanslı olarak tarafınıza teslim edilmektedir. lisans verileceği için iade söz konusu olmamaktadır.

Sistemimizde yer alan Hazır Script Paketlerimiz Seo Uyumludur.google'da ve diğer arama motorlarında kendiliğinden çıkmaktadır. Web sitenizin google arama sonuçlarında çıkması yaklaşık 10-15 gün sürer. Sitenizin google yer alması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Siteniz içeriğini otomatik olarak tarayan google botlar zaman içinde sitenizi arama sonuçlarına dahil eder.

Daha üst sıralarda çıkmak için;

- Başka sitelerden sizin sitenize link verilmesini sağlamalısınız (En önemli kriter budur.)

- Sitenizin içeriğinin ilgili olduğunuz konularda zengin metinlerden oluşmasını sağlamalısınız.

- Ayrıca ana sayfanızda bağlantılı metinlere yer vermelisiniz.

- Site içeriğinizi güncel tutmalısınız (Zaman zaman değişiklik yapmalısınız).